Media PDF Thumbnail (6.1.6) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം
