Media PDF Thumbnail (6.1.6) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Enable
uk: Увімкнути

en: File
uk: Файл

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Created
uk: Створено

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Media
uk: Медіа

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Clear
uk: Очистка

en: Clean
uk: Очистити

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Changed
uk: Змінено

en: Run
uk: Виконати

en: About
uk: Про модуль

en: Queue
uk: Черга

en: Image format
uk: Формат зображення

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: HTML attributes
uk: HTML-атрибути

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Nothing
uk: Нічого

en: No content selected.
uk: Не вибрано жодного матеріалу.

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
