Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc2) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Enable
az: Qoşulub

en: File
az: Fayl

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
