Media PDF Thumbnail (6.0.0-rc2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Enable
ur: فعال

en: File
ur: فائل

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
