Media PDF Thumbnail (6.1.7) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Enable
vi: Bật

en: File
vi: Tập tin

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Media
vi: Phương tiện

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Clean
vi: Dọn

en: Permissions
vi: Quyền

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Run
vi: Chạy

en: About
vi: Giới thiệu

en: Queue
vi: Hàng đợi

en: HTML attributes
vi: Thuộc tính HTML

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: Linked to file
vi: Liên kết tới tệp tin

en: Nothing
vi: Không có gì
