Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Enable
cy: Galluogi

en: File
cy: Ffeil

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
