Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: File
el: Αρχείο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Asc
el: Αύξ
