Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Enable
gl: Activar

en: File
gl: Ficheiro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Media
gl: Medios

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Clean
gl: Limpar

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada
