Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
