Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to ja translation catalogue (34 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Enable
ja: 有効

en: File
ja: ファイル

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Media
ja: メディア

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Changed
ja: 変更済

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Operations links
ja: 管理リンク

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている

en: Nothing
ja: なし

en: Asc
ja: 昇順

en: No content selected.
ja: コンテンツが選択されていません。

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
