Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Enable
lv: Iespējot

en: File
lv: Fails

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
