Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
