Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Enable
fa: فعال

en: File
fa: فایل

en: Reset
fa: اعاده

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: ,
fa: ،

en: Media
fa: رسانه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Operations links
fa: واصلهای عملیات

en: Link image to
fa: تصویرا را واصلی بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Linked to content
fa: واصلی شده به محتوا

en: Linked to file
fa: واصلی شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ

en: Asc
fa: صعودی
