Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: About
sq: Informacione
