Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: File
tr: Dosya

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Media
tr: Medya

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Changed
tr: Değişti

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Asc
tr: Artan

en: No content selected.
tr: İçerik seçilmedi.
