Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta4) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Enable
ug: ئېچىش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
