Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta5) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Enable
af: Aktiveer

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
