Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta5) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Enable
bs: Omogući

en: Name
bs: Ime

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
