Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta5) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Enable
da: Aktivér

en: File
da: Fil

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Original image
da: Originalt billede

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Clean
da: Ryd

en: Changed
da: Ændret

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Link image to
da: Link billede til

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet

en: Asc
da: Stigende

en: No content selected.
da: Intet indhold valgt.
