Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta5) - en to fr translation catalogue (35 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Enable
fr: Activer

en: File
fr: Fichier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Original image
fr: Image originale

en: Media
fr: Média

en: Sort by
fr: Trier par

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Clean
fr: Effacer

en: Changed
fr: Modifié

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Operations links
fr: Liens d'actions

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Nothing
fr: Rien

en: No content selected.
fr: Aucun contenu sélectionné.

en: An error occurred during processing
fr: Une erreur s'est produite lors du traitement

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
