Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta5) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Enable
lt: Įjungti

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko

en: No content selected.
lt: Nepasirinktas turinys.
