Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta5) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Enable
ro: Activare

en: File
ro: Fișier

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Changed
ro: Schimbat

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Nothing
ro: Nimic

en: Asc
ro: Ascendent

en: No content selected.
ro: Nu este conținut selectat.
