Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta5) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Enable
te: చేతనించు

en: File
te: ఫైల్

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
