Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta8) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enable
hr: Omogući

en: File
hr: Datoteka

en: Name
hr: Naziv

en: Created
hr: Stvoreno

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Media
hr: Mediji

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: About
hr: Opis

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa
