Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta8) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: File
se: Fiila

en: Name
se: Namma

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
