Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-beta9) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Enable
be: Уключыць

en: File
be: Файл

en: Name
be: Імя

en: Created
be: Створана

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Media
be: Мультымедыя

en: About
be: Аб

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога
