Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-rc2) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Content
de: Inhalt

en: Enable
de: Aktivieren

en: File
de: Datei

en: Created
de: Erstellt

en: Original image
de: Originalbild

en: Media
de: Medien

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Clean
de: Bereinigen

en: Changed
de: Geändert

en: About
de: Über

en: target
de: Ziel

en: Finished with an error.
de: Mit einem Fehler beendet.

en: HTML attributes
de: HTML-Attribute

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Linked to content
de: Verlinkt mit Inhalt

en: Linked to file
de: Verlinkt mit Datei

en: Nothing
de: Nichts

en: No content selected.
de: Kein Inhalt ausgewählt.

en: An error occurred during processing
de: Bei der Verarbeitung ist ein Fehler aufgetreten

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
