Media PDF Thumbnail (8.x-5.0-rc4) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Enable
ru: Включить

en: File
ru: Файл

en: Name
ru: Название

en: Created
ru: Создано

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Clean
ru: Чистый

en: Changed
ru: Изменение

en: About
ru: Информация

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: HTML attributes
ru: HTML атрибуты

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Linked to file
ru: Ссылается на файл

en: Nothing
ru: Ничего

en: No content selected.
ru: Содержимое не выбрано.

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
