Media PDF Thumbnail (8.x-5.2) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Enable
ku: چالاککردن

en: File
ku: پەڕگە

en: Name
ku: ناو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Nothing
ku: هیچ
