Media PDF Thumbnail (8.x-5.4) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Name
hy: Անուն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Media
hy: Մեդիա

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
