Media Pexels (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Media
ja: メディア

en: Color
ja: 色

en: Square
ja: 正方形

en: Red
ja: レッド

en: White
ja: 白

en: Gray
ja: グレー

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Keyword
ja: キーワード

en: Black
ja: ブラック

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真

en: Yellow
ja: イエロー

en: Media type
ja: メディアタイプ

en: Failed to fetch file due to error "%error"
ja: エラー「 %error 」のためにファイルのフェッチに失敗しました
