Media Pexels (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Color
eu: Kolore

en: Gray
eu: Grisa

en: Blue
eu: Urdina

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Black
eu: Beltza
