Media Pexels (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Media
fa: رسانه

en: Color
fa: رنگ

en: Red
fa: قرمز

en: White
fa: سفید

en: Gray
fa: خاکستری

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Keyword
fa: کلید کلمه

en: Media type
fa: نوع رسانه
