Media Pexels (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Color
az: Rəng

en: Square
az: Kvadrat

en: White
az: Ağ

en: Gray
az: Boz

en: Keyword
az: Açar söz

en: Media type
az: Media növü

en: Failed to fetch file due to error "%error"
az: "%error" xətası səbəbindən faylı əldə etmək alınmadı

en: Failed to save file due to error "%error"
az: "%error" xətası səbəbindən faylı saxlamaq alınmadı
