Media Pexels (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Media
ca: Multimèdia

en: Square
ca: Quadrat

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: Gray
ca: Gris

en: Pink
ca: Rosa

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Orange
ca: Taronja

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Black
ca: Negre

en: Yellow
ca: Groc

en: Media type
ca: Tipus de mèdia
