Media Pexels (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Color
cy: Lliw

en: Red
cy: Coch

en: Gray
cy: Llwyd

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren

en: Black
cy: Du

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun

en: Yellow
cy: Melyn
