Media Pexels (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Search
da: Søg

en: Color
da: Farve

en: Square
da: Kvadrat

en: API key
da: API-nøgle

en: Red
da: Rød

en: White
da: Hvid

en: Gray
da: Grå

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Black
da: Sort

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: Yellow
da: Gul

en: Custom width
da: Tilpasset bredde

en: Media type
da: Medie type

en: Failed to fetch file due to error "%error"
da: Kunne ikke hente filen på grund af fejlen "%error"
