Media Pexels (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Color
fi: Väri

en: Square
fi: Neliö

en: Red
fi: Punainen

en: Gray
fi: Harmaa

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Black
fi: Musta

en: Yellow
fi: Keltainen

en: Custom width
fi: Määritetty leveys

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: Failed to fetch file due to error "%error"
fi: Tiedoston haku epäonnistui "%error" virheestä johtuen.
