Media Pexels (1.0.0-beta2) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Search
ms: Carian

en: Color
ms: Warna

en: Gray
ms: Kelabu

en: Blue
ms: Biru

en: Black
ms: Hitam
