Media Pexels (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Media
th: สื่อ

en: Color
th: สี

en: Red
th: แดง

en: Gray
th: สีเทา

en: Pink
th: สีชมพู

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Black
th: สีดำ

en: Yellow
th: เหลือง
