Media Pexels (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Media
tr: Medya

en: Color
tr: Renk

en: Square
tr: Kare

en: Red
tr: Kırmızı

en: White
tr: Beyaz

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Gray
tr: Gri

en: Pink
tr: Pembe

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: Black
tr: Siyah

en: Yellow
tr: Sarı

en: Brown
tr: Kahverengi

en: Media type
tr: Medya tipi

en: Failed to fetch file due to error "%error"
tr: "%error" hatası nedeniyle dosya getirilemedi

en: Failed to save file due to error "%error"
tr: "%error" hatası nedeniyle dosya kaydedilemedi
