Media Pexels (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Media
vi: Phương tiện

en: Color
vi: Màu sắc

en: API key
vi: khóa API

en: Red
vi: Đỏ

en: Gray
vi: Xám

en: Violet
vi: Cây hoa tím

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Orange
vi: Da cam

en: Keyword
vi: Từ khóa

en: Black
vi: Đen

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc

en: Yellow
vi: Vàng
