Media Pexels (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Media
ar: ميديا

en: Color
ar: اللون

en: Square
ar: ميدان

en: White
ar: أبيض

en: Gray
ar: رمادي

en: Blue
ar: أزرق

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Black
ar: أسود

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية
