Media Pexels (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Search
bg: Търси

en: Media
bg: Медия

en: Color
bg: Цвят

en: Gray
bg: Сив

en: Blue
bg: Син

en: Black
bg: Черен
