Media Pexels (1.0.0-alpha4) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Color
id: Warna

en: Square
id: Kotak

en: API key
id: Kunci API

en: Red
id: Merah

en: White
id: Putih

en: Gray
id: Abu-abu

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Orange
id: Oranye

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: Black
id: Hitam

en: Media type
id: Jenis media

en: Failed to fetch file due to error "%error"
id: Gagal mengambil file karena kesalahan "%error"
