Media Pexels (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Color
lt: Spalva

en: Square
lt: Kvadratas

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: Gray
lt: Pilka

en: Pink
lt: Rožinė

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Black
lt: Juoda

en: Yellow
lt: Geltona

en: Media type
lt: Medijos tipas
