Media Pexels (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Color
nl: Kleur

en: Square
nl: Vierkant

en: API key
nl: API-sleutel

en: Red
nl: Rood

en: White
nl: Wit

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Gray
nl: Grijs

en: Pink
nl: Roze

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Black
nl: Zwart

en: -None-
nl: -Geen-

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Yellow
nl: Geel

en: Brown
nl: Bruin

en: Name field
nl: Naamveld

en: Media type
nl: Mediatype

en: Failed to fetch file due to error "%error"
nl: Ophalen mislukt door de fout '%error'

en: Upload location
nl: Upload-locatie

en: Failed to save file due to error "%error"
nl: Het bestand kon niet opgeslagen worden vanwege de volgende fout: '%error'
