Media Pexels (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Color
ru: Цвет

en: Square
ru: Квадратный

en: API key
ru: API-ключ

en: Red
ru: Красный

en: White
ru: Белый

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Gray
ru: Серый

en: Violet
ru: Фиолетовый

en: Pink
ru: Розовый

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Black
ru: Чёрный

en: Landscape
ru: Альбомная

en: Portrait
ru: Книжная

en: Custom width
ru: Установить ширину

en: Media type
ru: Тип медиа

en: Failed to fetch file due to error "%error"
ru: Не удалось получить файл из-за ошибки "%error"

en: Failed to save file due to error "%error"
ru: Не удалось сохранить файл из-за ошибки "%error"
