Media Pexels (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Color
sv: Färg

en: Square
sv: Ruta

en: Red
sv: Röd

en: White
sv: Vit

en: Orientation
sv: Orientering

en: Gray
sv: Grå

en: Violet
sv: Violett

en: Pink
sv: Rosa

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Black
sv: Svart

en: -None-
sv: -Ingen-

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående

en: Yellow
sv: Gul

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Failed to fetch file due to error "%error"
sv: Misslyckades med att hämta filen på grund av felet ”%error”

en: Failed to save file due to error "%error"
sv: Misslyckades med att spara filen på grund av fel "%error"
