Media Pexels (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Media
uk: Медіа

en: Color
uk: Колір

en: Square
uk: Квадрат

en: API key
uk: Ключ API

en: Red
uk: Червоний

en: White
uk: Білий

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Gray
uk: Сірий

en: Violet
uk: Фіолетовий

en: Pink
uk: Рожевий

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Black
uk: Чорний

en: -None-
uk: -Немає-

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Brown
uk: Коричневий

en: Media type
uk: Тип носія

en: Failed to fetch file due to error "%error"
uk: Не вдалося вибрати файл через помилку "%error"

en: No results were found.
uk: Результатів не знайдено.

en: Failed to save file due to error "%error"
uk: Не вдалося зберегти файл через помилку "%error"
